Локомотив Сф спечели и втората си контрола в Самоков, като този път надви новака в „А” група Пирин ГД с 2:0. Локомотив стоеше по-добре на терена от съперника си и през двете полувремена, а само през второто създаде осем чисти голови ситуации и удари три греди.

През първата част Сашо Манолов откри резултата в 28-ата минута след извеждащ пас на Борносузов. Малко преди това контузия в ребрата получи Даниел Гаджев и той бе сменен принудително от Светльо Петров.

След многото ситуации през второто полувреме Локомотив стигна и до втори гол в самия край на мача, когато точен в 90-ата минута беше Димитър Илиев.

Локо Сф игра в състав: Галев, Гаров, Върбанов, М. Димитров, Ю. Петков, Гаджев, Борносузов, Дафчев, Телкийски, Исени, Манолов /Михайлов, Велков, Иванов, Бранеков, Добрев, Св. Петров, Стоев, Велев, Д. Илиев, П. Петков, Павлов/.