Локомотив София победи аматьорския Виктория Гох с 4:1 в последната си контрола по време на лагера на „железничарите” в Германия.

Хеттрик за „червено-черните” направи Зоран Балдовалиев, а едно попадение записа Златински.

Интересното е, че въпреки териториалното превъзходство на момчетата на Стефан Грозданов, първото полувреме завърши при резултат 0:0. След почивката наставникът на Локомотив София пусна в игра изцяло нов състав, който успя да изработи победата.

Резултатът бе открит от Балдовалиев в 51-та минута на двубоя. Следващите два гола паднаха в рамките на 120 секунди. С удар от границата на наказателното поле Златински покачи на 2:0 в 65-та минута, а в 66-та Балдовалиев с точен удар направи резултата 3:1.

Малко след това влезлият като резерва Шулц намали резултата от дузпа, но в 81-та минута Балдовалиев оформи своя хеттрик с мощен удар от границата на наказателното поле, като оформи крайното 4:1.

Утре „червено-черните” се завръщат в България. В събота ще направят последната си проверка преди официалните двубои с мач срещу Локомотив Мездра в Надежда.