Гол в добавеното време на новото попълнение Юсеф Идриси донесе победата на Локомотив София с 1:0 при гостуването на Калиакра в последен мач от 18-тия кръг на А група.

Двубоят в Каварна премина без почти никакви сериозни опасности за гол, като все пак повечето положения бяха в полза на домакините. Те обаче не можаха да се възползват от тях и да отбележат попадение.

Мачът отиваше към заслужено равенство, когато във втората минута от даденото продължение Марчо Дафчев намери добре в наказателното поле влезлия като резерва Идриси, който с прецизен удар донесе трите точки за “железничарите”.

В класирането Локо София е на четвърто място с 34 точки, на една зад третия ЦСКА и на една пред съименниците си от Пловдив. Калиакра се смъкна на 13-а позиция с 16 точки, на 3 пред зоната на изпадащите.