В контролна среща, която се игра на стадион „Локомотив” в квартал Надежда, Локомотив София победи с лекота с 2:0 отбора на Македония Гьорче Петров.

Мачът се игра пред 63-а зрители. Първото полувреме бе доста скучно, като футболистите на двата тима не създадоха нито една сериозна опасност пред двете врати.

В първите 45 минути старши треньорът на „столичните железничари” заложи на голяма част от титулярите си, които имаха териториален превес, но единствено Димо Атанасов отправи два по-сериозни удара по посока на вратата на гостите.

През второто полувреме Локомотив вдигна оборотите и в 55-та минута Рангелов излезе сам срещу вратаря на Македония Симов, но ударът му бе избит в корнер.

Само 60 секунди по-късно два последователни удара на Златински и Рангелов уцелиха гредите на вратата на Македония, след което топката попадна в Джилас, който стреля право в стража на гостите.

В 62-та минута Златински изведе Рангелов в коридор сам срещу вратаря на гостите Симов и той го преодоля, след което отбеляза първия гол в срещата.

В 73-та минута съдията Валери Петровски отсъди непряк свободен удар за Локомотив, след което Пасков подаде на Димитров, който спря топката на Златински и той оформи крайното 2:0.

Само пет минути по-късно Христов бе изведен сам срещу Симов, но ударът му срещна дясната греда на вратата на гостите.

Стефан Грозданов започна двубоя със следната единайсеторка: Галев, Стефан Дончев, Марков, Крумов, Джилас, Върбанов, Антунович, Коилов, Орачев, Караджинов и Атанасов.

През второто полувреме в игра се появиха Христов, Д. Дончев, Златински, Савич, Рангелов, Иванов, Пасков и Димитров.