В контролна среща, която се игра в курортния комплекс Албена Локомотив София загуби с 0:1 от Спартак Варна, което се явява второ поредно поражение за „столичните железничари”.

Преди два дни „червено-черните” загубиха с 2:3 от предпоследния в източната Б група Волов.

В 10-та минута Велимир Иванович стреля много опасно, но топката срещна напречната греда на вратата на Локомотив София.

В 41-та минута Балдовалиев изпусна най-чистото положение през първото полувреме за „червено-черните”. Македонецът излезе сам срещу вратаря на варненци Радо Станев, нападателят стреля опасно от малък ъгъл, но стража на „соколите” се прояви блестящо.

В 55-та минута Русев изведе Мирчев сам срещу вратаря на Локомотив София и младият нападател на Спартак отбеляза хладнокръвно единственото попадение в мача.

В 72-та минута Златински центрира от фаул, след което топката се удари в страничната греда.