Локомотив София загуби с 1:4 от румънския Клуж в контролна среща играна в Агия Напа.

Българският тим започна обещаващо мача като през първото полувреме показа добри отигравания и съвсем логично в 14-та минута Димо Атанасов вкара с глава след центриране на Орачев. До края на почивката „железничари” успяха да се противопоставят на бързите контраатаки на Клуж.

През второто полувреме темпото на игра на възпитаниците на Стефан Грозданов рязко спадна, въпреки извършените смени. Почти през цялото време доминира тима от Румъния. В 76-та минута Диди изпрати топката във врата на Локомотив Сф след удар от близко разстояние. Шест минути по-късно съдията отсъди нарушение на Дончев в наказателното поле на противниците и Короян не пропусна дадената дузпа. Резултатът набъбна на 3:1 в 88-та минута от Мануел Жозе, а крайното 4:1 направи Семедо в последните секунди от срещата.

Жълти картони получиха Дончев , Марков и влезлия като резерва Павлов.