Локомотив София победи с разгромното 6:0 в контролна среща Марек, която се игра в село Мурсалево.

„Столичните железничари” поведоха още в 13-та минута, когато след центриране от ъглов удар в наказателното поле на Марек, Преслав Йорданов засече топката и я прати във вратата на Белчев.

През второто полувреме футболистите на Локомотив София се развихриха и отбелязаха пет попадения.

Още в 48-та минута при добра контраатака Гаров подаде към Шпишич, който овладя топката и простреля Спасов за 2:0.

Преднината за столичани стана класическа в 76-та минута, когато Асамоа центрира в наказателното поле на Марек, където Добрев овладя топката и я прати във вратата на Спасов.

Мартин Камбуров изведе Преслав Йорданов сам срещу Спасов и нападателят на Локомотив София го преодоля без проблеми за 4:0.

В 86-та минута Христо Златински изведе Преслав Йорданов на празна врата и той оформи своя хеттрик.

Крайният резултат бе оформен в 90-та минута, когато Златински комбинира с Камбуров и последният отбеляза шестия гол в срещата.