Отборът на Локомотив София постигна разгромна победа с 6:0 над тима на Ком Миньор Берковица. Двубоят, който бе проверка за двата тима, се състоя тази сутрин на стадион „Локомотив” в столицата.

Футболистите на Димитър Васев не срещнаха почти никаква съпротива от своя противник, като изключим няколко положения преди да падне първия гол в срещата. Резултатът бе открит в 17-ата минута от голмасйтора на тима Цветан Генков. Нападателят получи дълъг пас и след като надбяга отбраната на гостите, пусна топката покрай вратаря за 1:0. До края на първото полувреме Преслав Йорданов покачи на 2:0, а всички останали голове дойдоха през втората част.

В него отново се отличи Йорданов, който вкара нови два гола, за да оформи своя хеттрик. Третият гола падна 12 минути преди края и бе дело именно на Йорданов. Две минути по-късно Румен Кънчев покачи на 4:0, а в 84-ата, Преслав Йорданов оформи головата си сметка на три попадения. В последните секунди Величков вкара за 6:0.