Локомотив София загуби последната си контрола от подготвителния лагер в Турция. Възпитаниците на Драгомир Окука бяха обърнати от австрийския Алтах и загубиха с 1:3.

За „железничарите” точен бе Преслав Йорданов (40’). Австрийците сътвориха пълния обрат чрез хеттрик на Шерер (51’, 66’, 80’).

Локо Сф успя да открие резултата в края на първото полувреме. Марчо Дафчев центрира от фаул, диагонално срещу вратата на австрийците, а Преслав Йорданов с глава реализира за 1:0.

През второто полувреме, заради грешки в отбраната на „железничарите” австрийците стигнаха до пълен обрат. Първо в 51-та минута Шерер бе изведен с дълга топка и от близко разстояние изравни за 1:1.

В 66-та минута Алтах вкара идентично на първото си попадение. Отново Шерер бе изведен добре, след като Ваня Дзаферович го изпусна, и от близко разстояние стреля покрай Манолков за 2:1.

Крайният резултат бе оформен в 80-та минута. Българските бранители отново изостанаха, а Шерер необезпокояван от близко разстояние реализира своя хеттрик за 3:1.

В 90-та минута, Локо Сф стигна до втори гол, чрез Мартин Камбуров, но попадението не бе зачетено заради засада.