Локомотив Сф загуби с 0:3 втората си контрола в Гърция. „Червено-черните” играха предимно с резервите си срещу лидера в трета гръцка дивизия Катерини. През първото полувреме българите инкасираха едно попадение, а след почивката – още две. От основните футболисти на Локомотив през първото полувреме игра само Цветан Генков, който трябва да трупа игрови минути, преди да замине за лагера на националите в Кипър. През първата част се появи и новото попълнение Виктор Шпишич, а след антракта игра и намиращият се на проби нигериец Брито Ортега.

Вчера "червено-черните" записаха нулево реми срещу сръбския Земун, а в сряда ще срещнат четвъртия в елита на Гърция Арис в Солун. След мача футболистите на Стефан Грозданов ще се приберат в България за няколко дни, а в неделя заминават на 13-дневно турне в Кипър.