С голове на Цветан Генков в 50-тата минута и Христо Коилов в 83-татаЛокомотив (София)победи Добруджа в приятелска среща, която се игра в Албена.

При слънчево, но ветровито време двата отбора изиграха скучно първо полувреме. Зрителите проявиха по-особен интерес към чужденците дошли на проби в Локомотив. Това са нигерийският нападател Ортега Брито и бразилският халф Да Силва. За съжаление на Стефан Грозданов африканецът се контузи и бе заменен от младия Венци Христов.

През втората част в игра се появиха титулярите на „железничарите”. Това си пролича само пет минути след подновяването на играта, когато Генков отбеляза, останал сам срещу вратаря на Добруджа. С пропуски се отличиха Коилов, Димо Атанасов и самият Генков, а в 73-тата минута Саша Антунович удари греда.

Логично дойде и голът на Христо Коилов, който стреля силно по диагонала от границата на наказателното поле и покачи на 2:0.

След мача Стефан Грозданов изрази задоволството си от условията в Албена и играта срещу Добруджа. Той добави, чеще даде шанс на Брито и Да Силва и в петъчнатаконтролна среща с Шумен.

Локомотив (1-во полувреме): Манолков, Юли Петков, Върбанов, Димитров, Ст. Дончев, Руменов, Хр. Марков, Да Силва, Ив. Павлов, Рангелов, Брито.

Локомотив (2-ро полувреме): Голобович, Върбанов, Г. Марков, Савич, Д. Дончев, Орачев, Коилов, Караджинов, Димо Атанасов, Антунович, Генков.

Добруджа: Николов, Алексиев, Димов, Атанасов, С. Симеонов, Петров, Василев, Ангелов, Няголов, Кирилов, Георгиев