Локомотив София разгроми македонския Брегалница Щип с 5:2 в контрола.

„Железничарите“ откриха черз Телкийски в 15-ата минута, а полувремето завърши 1:1.

През втората част Локомотив се развихри и вкара нови 4 гола – два на Антонио Павлов и по един на Сашо Манолов и Павел Петков. В края на мача Брегалница върна един гол за крайното 5:2.

Следващата контрола на Локо София е в събота от 11 часа на стадиона в „Надежда“ срещу израелския Апоел Рамат Ган.

Локомотив започна в състав: Михайлов, Добрев, К.. Велков, Бранеков, Върбанов, Пеев, М. Димитров, Гаджев, Телкийски, Дафчев, Д. Илиев /Р. Иванов, Манолов, Н. Велков, Павлов, Г. Василев, Мл. Стоев, Гаров, Борносузов, Св. Петров, П. Петков/

В двубоя за Локо Сф участие на взеха Галев, който получи почивка, Васил Велев – на проби в израелски тим, и Юли Петков, който е с подут глезен. На проби в Локо Сф дойде вратарят Руслан Иванов.

Мачът се игра на стадион „Искър“ в Самоков.