Локомотив Пловдив победи с 2:0 втородивизионния Септември в Симитли. Попаденията за „смърфовете” паднаха през първата част и бяха дело на Красен Трифонов и Гара Дембеле.

Треньорът на черно-белите Наджи Шенсой заложи на два различни състава в двете полувремена.

Двубоя започнаха Иван Църваришки на вратата, в центъра на защитата действаха Мартин Сечков и Йонес Бенжелюн, а като крайни бранители Георги Мечечиев и Ангел Йошев. В средата на терена титуляри бяха Николай Чипев, Красен Трифонов, Естевайо и Даксон, а в атака си партнираха Борислав Хазуров и Гара Дембеле.

През втората част Локо Пловдив излезе в следния състав: Стоян Ставрев; Георги Бъчваров, Костадин Гаджалов, Цветелин Радев, Валери Георгиев; Християн Попов, Амир Карам, Петър Кюмюрджиев, Веселин Марчев; Рангел Абушев, Георги Данов.

Двубоят изгледа пристигналият днес в Сандански словенец Борут Семлер.