Локомотив Пловдив завърши наравно 0:0 срещу полския гранд Висла Краков в поредната си контрола от подготвителния лагер в Турция. Двубоят в Белек не впечатли особено като през 90-те минути почти нямаше голови положения.

Старши треньорът на „смърфовете“ Стефан Генов заложи на титулярна единайсеторка: Господинов, Мечеджиев, Ковачев, Кавдански, Атанасов, В.Георгиев, Златински, Абушев, Д.Георгиев, Диего, Стефанов. За Висла пък титуляр бе българският нападател Цветан Генков, който се отчете с един пропуск през първата част, а на почивката бе заменен от Сикорски.

Мачът в Белек бе наблюдаван на живо от помощник треньора на националния отбор Ради Здравков, който наблюдаваше изявите на Генков и на българските футболисти в Локомотив.

През първото полувреме по-активен беше отборът на Локомотив, който бе най-близо до гол чрез Дани Георгиев в края на първото полувреме. В 40-а минута след центриране на Георги Стефанов вратарят Парейко отклони, но Дани Георгиев от 6-7 метра пропусна да вкара.

През втората част Висла доминираше събитията на терена, но голови положения изобщо липсваха и така закономерно мачът завърши при резултат 0:0.