Първодивизионният Локомотив Пловдив победи с 4:2 аматьорския Брестник в контрола. Мачът се игра на клубния стадион на "черно-белите" в пловдивския парк "Лаута" по искане на старши треньора Драган Канатларовски.

Дошлият на проби от Арда Кърджали Осман Хасан отбеляза първия гол за локомотивци в 4-ата минута.

Мартин Газиев изравни от дузпа в 30-ата минута. Георги Данов, който дойде от Марица на проби при "черно-белите", вкара втория гол в тяхна полза в 50-ата минута. Румен Горанов покачи на 3:1 за Локомотив Пловдив в 61-ата минута.

През втората част турският вратар Гюксу Хасанджък, който пристигна на проби в Локомотив Пловдив, застана на вратата на Брестник.

Васил Михайлов отбеляза втория гол за аматьорския тим в 77-ата минута. Гюрсел Вели оформи крайното 4:2 за Локомотив Пловдив в 79-та минута.