Отборът на Локомотив Мездра записа второ равенство в контролите от зимната подготовка. Възпитаниците на Войн Войнов завършиха 2:2 с втородивизионния Балкан Ботевград.

Домакините от Мездра започнаха по-добре двубоя и през първото полувреме изпуснаха няколко положения, като в 22-та минута Борислав Балджийски центрира отдясно към Исмаил Иса, който отблизо нацели страничната греда.

В края на първото полувреме вратарят на Балкан Пламен Петров фаулира в наказателното поле Иса и реферът Валери Петровски отсъди дузпа за домакините, която Анатоли Тодоров реализира за 1:0.

В началото на второто полувреме влезлият след почивката Петър Петров от Балкан бе изведен в наказателното поле на Локомотив Мездра и с прехвърлящ удар изравни.

В 62-та минута след центриране от корнер и последвало разбъркване в наказателното поле на гостите най-съобразителен се оказа Виктор Софрониев, който отблизо прати топката в мрежата за 2:1.

Само минута по-късно обаче Димитър Кръстев изведе Петров и той отново изравни с втория си гол в мача.