Отборът на Литекс загуби с 1:2 в контролна среща срещу Джеф Юнайтед играна в Анталия. Мачът започна колебливо за възпитаниците на Люпко Петрович, които получиха гол още в 3-та минута. Мицуно реализира попадението от пряк свободен удар. След това „оранжевите” се мобилизираха и изравниха в 34-та с гол на новото попълнение в състава Бето. Само три минути по-късно Джеф Юнайтед отново поведе, след много добра контраатака Корубе направи резултата 2:1.

Второто полувреме двата отбора си размениха по няколко сериозни удара към вратите, но до гол не се стигна.

Българинът Илиян Стоянов, който се състезава с фланелката на японците, се представи на ниво като не позволи на Литекс да реализира няколко от головите си положения.

Ловчанлии ще изиграят още една контрола срещу Джеф Юн по-късно през деня.