Литекс размаза Черноморец София с 11:0 в мач от 23-тия кръг на А група. По този начин „оранжевите” си върнаха на тима на Дражев за есенния полусезон, когато ловчанлии загубиха две точки завършвайки 0:0.

Головата серия през първото полувреме бе открита от Златинов, който бе точен в 1-вата минута. Три по-късно Бибишков удвои преднината. До края на частта Крум оформи своя хеттрик, след като се разписа в 32-та и 36-та минута. Сичеро в 20-та и Жуниор в 21-та и 28-та оформиха резултата за първите 45 минути 7:0

През второто полувреме Бибишков добави още две попадения към своята сметка в 50-та и 58-та минута. Жуниор оформи своя хеттрик в 60-та, а Златинов бе точен в 52-та минута.

Литекс подобри рекордната си победа от 8:0 срещу ЦСКА, но остана само на гол от най-голямата победа в А група, която е с 12:0.