Литекс записа загуба от предпоследния в първа полска лига Одра с 1:3 в последната си контрола в турския курорт Анталия. Гостите се възползваха максимално от грубите грешки в отбраната на „оранжевите”. В 21-та минута Ригел откри резултата, а две минути преди края на първото полувреме Гжегоржевски удвои преднината за полския тим.

Люпко Петрович започна мача с: Господинов, Берберович, Желев-капитан, Николов, Венков, Ив. Попов, Р. Попов, Паланков, Слайтер, Сандриньо и Бибишков.

Втората част беше малко по-равностойна, но ловчанлии изпуснаха няколко удобни положения за гол. В 54-та минута Бибишков все пак успя да намали резултата. До края на мача полския тим вкара още едно попадение чрез Врубел в 67-та минута.