Литекс победи с 2:1 Видима Раковски в контрола играна в Ловеч днес. Головете за „оранжевите” отбелязаха Костадин Хазуров в 8-та и Станислав Манолев в 16-та минути. Попадението за новака в А група вкара Драго Иванов в 60-та минута.

Наставникът на ловчанлии Ферарио Спасов заложи на повечето от титулярите си в спаринга. На вратата бе Тодор Тодоров, в защита започнаха капитанът Роберт Попов, Седрик Юрас, Седрик Камбон и Михаил Венков. В халфовата линия действаха Станислав Манолев, Станислав Генчев, Сандриньо и Петър Златинов. Костадин Хазуров и Крум Бибишков бяха двойката нападатели на Литекс.

В игра за „оранжевите” в отделни етапи на двубоя се появиха вратарят Евгени Александров, Иван Скерлев, Фабиен Бударен, Уелингтом и Бето.