Дублиращите отбори на Левски и Локомотив София завършиха 2:1 в мача помежду си на стадион „Георги Аспарухов”.

Във формациите на Бисер Хаздай и Димитър Васев имаше доста футболисти от първите отбори на Левски и Локомотив.

„Сините” поведоха в 27-та минута с гол на Ели Зизов. Евреинът бе точен след асистенция на Мариан Огнянов.

Малко преди това „железничарите” останаха с човек по-малко, като реферът Иван Ангелов изгони Иван Пасков.

През втората част Левски натисна Локомотив и стигна до втори гол дело на Иван Цачев. За младока това беше пети гол от началото на сезона в дублиращата група.

В края на срещата Христо Златински отбеляза почетния гол за Локомотив. Халфът порази целта от пряк свободен удар.

На Герена сред зрителите бяха играчите на Локомотив София Георги Марков и Иван Бандаловски. Последният изработи с театрално изпълнение червен картон на Жоазиньо в мача на титулярните формации.

Левски: Цветан Димитров, Минев (Димитър Димитров), Стоев, Мутафчийски, Яшар, Балтанов, Недялков, Огнянов, Цачев (Чакъров), Николай Димитров (Манчев), Зизов (Иво Михайлов)

Локомотив София: Галев, Лопеш, Ромео Димитров, Пасков, Добрев, Златински, Кочилов (Йорданов), Ивайло Димитров, Балдовалиев, Величков (Тошев), Антунович (Джилас)

Черноморец се наложи с 3:2 над Литекс в мач от 6-я кръг на първенството при дублиращите отбори. Бургазлии дръпнаха напред в резултата с два гола в края на първото полувреме, дело на Любомир Божинов и Абудрамае Бамба.

След почивката Литекс изравни с точните удари на Страхил Попов и Крум Бибишков, но отново Абудрамае Бамба се разписа за крайното 3:2. Неприятна травма по време на мача получи младата надежда на Черноморец Пламен Димов- син на помощник-треньора Диян Петков.

Вихрен – Беласица 3:0

Ботев 1912 (Пловдив) - Локомотив (Мездра) 0:2

Пирин Благоевград (Благоевград) - Сливен 2000 (Сливен) 1:1

Славия 1913 (София) - Спартак (Варна) 5:0

Черно море - Локомотив Пловдив 0:4