Старши треньорът Ясен Петров ще промени коренно състава на Левски за мача с Металист Харков. Той ще заложи на тези, които играха по-малко при загубата в сряда от Търгу с 2:3.

На вратата ще започне Георги Петков.

Вдясно на защитата ще започне Майкъл Тевия, като се очаква дебют за Левски да направи холандецът Дъстли Мулдер.

Той тренира за първи път с новите си съотборници преди обяд, като преди това бе отново на медицински изследвания. Те са показали, че е напълно здрав и десният бек ще дебютира за Левски.

В центъра на защитата ще започнат Топузаков и Иво Иванов, а вляво Калин Щърков.

В халфовата линия и в нападение ще започнат Владимир Гаджев, Мариян Огнянов, Дарко Тасевски, Димитър Телкийски, Даниел Младенов и Гара Дембеле.

Игралите през по-голямата част от мача с румънците, днес преди обяд направиха възстановяване, което включваше и разходка из гористата местност край базата в Линдабрун.

Заниманието започна с близо 20 минутен разбор на Ясен Петров директно на терена. Ясен наблегна на допуснатите грешки в мача, като подчерта и пропускането с лека ръка на многото създадени голови положения.