Шампионът на България Левски стартира ударно контролните си мачове през 2010 година. Момчетата на Георги Иванов скриха топката на елитния чешки Прибрам и спечелиха със звучното 5:0. Точни за софиянци в Кипър бяха Бардон на два пъти, Сърмов, Йовов и Николай Димитров.

През първата част мениджърът на „сините” заложи на голяма част от очакваните титуляри през новия полусезон. Головата серия за Левски откри френският ас Седрик Бардон, който се разписа след половин час игра. Опитният футболист се възползва от точен пас на Жоазиньо.

Пет минути след това Сърмов повиши преднината на Левски. Полузащитникът засече с глава майсторски пас на Димитър Телкийски.

Левски доминира тотално през първата част и логично стигна до трети гол преди паузата. Автор на попадението бе отново Седрик Бардон. Направилият повторен дебют в Левски Сашо Александров спечели дузпа за тима на Георги Иванов. Бардон не трепна и вкара хладнокръвно в мрежата на Прибрам.

Преди паузата чехите имаха малко възможности пред вратата на капитана Георги Петков. Първите си минути със „синия” екип направи Мирослав Антонов.

Мениджърът Георги Иванов направи десет промени в своя състав на почивката. От титулярите на терена остана само централният защитник Йордан Милиев.

След почивката дебют в Левски направи ганаецът Майкъл Тевия, който се понрави с играта си през второто полувреме. Младокът отправи няколко шута към вратата на Прибрам, но стражът на чехите се справи добре.

Втората част стартира с пропуск на Мариян Огнянов, който получи хубав пас от Еньо Кръстовчев, който игра с нов номер – 77, след като отстъпи „седмицата” на Александров.

В 64-та минута Христо Йовов повтори упражнението от „Олимпико” и вкара сходен гол на този срещу Лацио в Рим. Бижутера не изневери на стила си и каза на хората стоящи на скамейката: „Това копване чаках”.

12 минути преди последния съдийски сигнал Ники Димитров оформи гръмкия успех на Левски. Хичо оползотвори добра комбинация минала през Тевия, Кръстовчев и Йовов.

Следващата контрола на Левски е на 7 февруари срещу Шериф Тираспол.