Левски победи с 5:0 в контролна среща отбора от Западната Б грипа Спортист Своге. Старши треньорът на „сините” Станимир Стоилов даде шанс за изява на голяма част от юношите на клуба.

В 4-та минута Мариан Огнянов свали с глава топката към Мирослав Иванов, който отправи удар по посока на вратата на Спортист и защитник игра с ръка. Съдията Игнатов отсъди дузпа, която бе реализирана от Сърмов.

В 12-та минута Джайеоба покачи резултата на 2:0, след като засече центриране от ъглов удар и с премерен удар прати топката за втори път в мрежата на отбора на Спортист.

Сашо Киров направи класическа преднината на „сините” в 32-та минута, след като засече центриране от ляво на Минев.

През второто полувреме Левски успя да отбележи нови два гола. В 65-та минута юношата на шампионите Георги Чакъров се възползва от извеждащ пас, след което би прецизно покрай вратаря на Спортист и вкара за 4:0.

Десет минути по-късно Бардон оформи крайния резултат в срещата, след като финтира вратаря на Спортист и вкара на празна врата.