Юношите на Левски младша Б възраст, родени през 1996 година, загубиха с 0:3 от връстниците си от Партизан Белград на силния международен турнир „Звезди на Изтока“ в румънския град Констанца.

Сърбите показаха, че са най-силния отбор в Група B на надпреварата и след победата си с 5:1 над домакините от Академия Георге Хаджи в първия кръг, гробарите решиха всичко в мача със сините още през първата част.

Партизан стигна до успеха с попадения на Арсенийевич в 5-ата минута, Радонийч в 31-ата и Младенович в 38-ата минута.

В първия си мач от надпреварата вчера Левски загуби с 1:2 от молдовския Зимбру Кишинев, а утре младите възпитаници на Тони Джеферски се изправят срещу тима от школата на Георге Хаджи.

За Левски (набор 1996) играха : Кръстев - Антов, Д. Иванов, А. Илиев, Т. Иванов, Хасан, Вутов, К. Иванов ,М. Илиев, В. Стоев, Димитров. Д. Илиев (Димитров - Георгиев, И. Стоев, Василев, Костадинов, Милев, Д. Илиев, Тодоров).