Левски не успя да победи отбора на Клуж и завърши 2:2 с румънския тим в контролна среща играна в Кипър.

Още в началото на двубоя „сините” успяха да изненадат румънците с гол в 5-та минута, реализиран от младия футболист на шампионите Николай Димитров. До края на първото полувреме тимовете си размениха по няколко удара към вратите, но до попадение не се стигна.

Втората част от срещата започна с превес на Клуж. В 55-та минута Диано направи нарушение срещу румънски футболист, а Анка реализира за 1:1 от 11-метров наказателен удар. Няколко минути по-късно футболистите от Клуж върнаха жеста на „сините”. Боримиров получи правото за изпълнение на дузпа след нарушение на Панин срещу Мариян Огнянов. В 81-та минута „сините” поведоха с 2:1. Изравняването на резултата стана в самия край на срещата, след неразбирателство в защитата на шампионите. Анка вкара за втори път в даденото от съдията продължение за 2:2.

Утре „сините” излизат в поредната си контрола по време на лагера в Кипър. От 17.30 „сините” ще се изправят срещу Млада Болеслав в град Паралинни.