Футболистите на Левски получиха ден почивка след снощната  загуба с 1:2 от Берое в Стара Загора. "Сините" ще се съберат за тренировка на клубната си база на  "Герена" във вторник от 18.30 часа.

Двубоят под Аязмото беше пореден дебют на Георги Иванов на  кормилото на отбора. Той застана за четвърти път начело на любимия си отбор, но не успя да го изведе до успеха в Стара Загора заради двете кошмарни грешки на вратаря Стефано Кунчев, който подари победата на домакините.

Въпреки че няма да има тренировка на "Герена" днес, пак се очаква там да е напечено. Днес ще стане ясно дали бившият наставник на тима Димитър Димитров ще приеме поканата да се завърне на тима.

Херо вчера беше на стадиона в Стара Загора, за да изгледа представянето на "сините". След мача той отказа да говори пред медиите, а Гонзо обяви, че ще говори за него, само ако има официални новини.