Африканецът Бубакар Кебе няма да бъде привлечен в редиците на Ботев Пловдив, стана ясно след контролната среща със Сокол Марково. 25-годишното крило отбеляза 2 от попаденията за победата с 6:0, но въпреки това с изявите си не успя да впечатли достатъчно спортно-техническия щаб. Кебе реализира първите два гола в проверката, като освен него по два пъти се разписаха още Петър Атанасов и Станислав Костов.

Последните 25 минути на срещата  жълто-черният отбор бе съставен изцяло от момчета от детско юнешеската школа. Титулярите от мача с Локомотив получиха почивка и не взеха участие в мача с четвърто дивизионния тим от пловдивското предградие.

Състав на Ботев: Иванов, Станчев, Рахов, Мичков, Димитров, Ангелов, Караджов, Дяков, Кебе, Атанасов, Костов (Андонов, Гюзелев, Кехайов, Тасков, Андреев, Карамфилов)