Калоян Чакъров ще води Етър в неделния мач с Миньор, съобщиха от ръководството на клуба. Досегашният помощник на Цанко Цветанов и треньор на вратарите ще бъде начело до назначаването на нов старши треньор, а негови асистенти ще са Марин Стефанов и Стефан Ангелов.

„Калоян Чакъров с другите двама помощници ще са начело на Етър в неделния мач. Имаме им пълно доверие и очакваме победа в предстоящата важна среща. Те ще водят тима до назначаването на нов наставник”, заяви изпълнителният директор Ендер Дурмушев, цитиран от официалния сайт на Етър.

Победа с 2:1 постигнаха днес етърци като гости на Видима-Раковски в контролна среща, играна в Севлиево, където тимът за пръв път бе воден от Чакъров. Домакините откриха с гол на Християн Кожухаров, но Красен Трифонов изравни, а отново той до почивката вкара и второ попадение.

Треньорите на двата тима пуснаха в игра по два различни отбора през двете полувремена, за да видят състоянието на наличните футболисти.