Португалският футболист на Берое Давид Каядо Диас се очаква да бъде готов за предстоящия мач срещу Светкавица от 25-я кръг на А група.

Каядо бе ритнат сериозно в коляното от Георги Стойчев в 10-та минута на мача с Видима Раковски (1:0), след което получи медицинска помощ. Португалецът се върна в игра, въпреки че продължи да чувства болки, а през второто полувреме бе заменен в 76-та минута от Георги Андонов.

Португалецът вече се чувства по-добре и най-вероятно ще вземе участие в срещата срещу тима от Търговище.

Вратарят Ивайло Иванов получи разтежение при гостуването в Севлиево и на полувремето бе заменен от Теодор Скорчев и не е ясно дали ще се възстанови.

Кирил Акалски, който получи комоцио при победата срещу Монтана и пропусна гостуването на Видима Раковски се очаква да се завърне в игра срещу Светкавица.