Младата надежда на Левски Иван Цачев взе за мезе тима на Спартак Варна. Младокът, който е почнал кариерата си именно при „соколите” вкара хеттрик за дублиращия тим на „сините”, който победи във Варна с 8:1.
В неделя Цачев заби хеттрик в мача между мъжките тимове на Левски и Спартак. Интересен факт е, че вундеркиндът от „Герена” наниза шест гола и в първата среща между дублиращите формации на същите отбори. Така за една състезателна година на Иван Цачев му се събраха 12 попадения срещу родния му тим.
Останалите попадения за водения от Бисер Хаздай отбор бяха дело на Андреас Васев и Сашо Киров, които вкараха по два пъти. Точен бе и Боби Балджийски.
Ето и състава на Левски в мача, който се игра край морето: Цветан Димитров, Димитър Димитров, С. Иванов, Ангелов, Атанасов, Манчев, Недялков, Чакъров, Балджийски, Цачев и Киров (Костов, Панайотов, Ст. Иванов и Васев).
