Отборът на Пирин Гоце Делчев се готви изключително сериозно за предстоящия двубой с Монтана. Мачът е в неделя от 17:00 часа и ако неврокопчани победят последния в класирането, ще направят голямата крачка към оставане за поне още една година във футболния елит.

„Забравяме за тежката загуба от Ботев Пловдив и хвърляме всичко срещу Монтана. Ще атакуваме още от първата минута. Победата е много важна за нас“, коментира спортно-техническият директор на отбора от Гоце Делчев Иван Близнаков.

Единственият, който със сигурност ще пропусне неделния двубой е французинът Албин Ходза – Алба. Той получи травма в мача срещу Левски още в 15-та минута и ще се включи в игра в началото на месец май. На първата тренировка за седмицата в понеделник Драги Коцев тренира на облекчен режим. От днес обаче юношата на Пирин Благоевград започва пълноценни тренировки.

Както и за другите домакинства ръководството на отбора ще запази цената на билетите от 5 лв.