Холандската легенда и старши треньор на Терек Грозни Рууд Гулит изгледа контролата между Славия и Криля Советов, която завърши 0:0 на едно от тренировъчните игрища в турския курорт Сиде.

Бившият вратар на Славия Райс Мболи пази 90 минути за Криля Советов и се справи чудесно с положения пред него.

Двата отбора играха равностойно, а положенията пред Кунчев и Мболи не бяха много.

През първото полувреме играчите на Криля Советов бяха по-агресивни и в 29-та минута Соснин стреля от дъгата на наказателното поле на Славия, но Кунчев успя да спаси. Шест минути по-късно след центриране в наказателното поле на Славия Соснин стреля с глава, но прати топката над вратата в аут.

В 49-та минута грешка при изнасянето на топката от страна на Мболи позволи на Том да я открадне, след което бразилецът стреля, но в последния момент защитник на руския отборя я изби в корнер. В 63-та минута Димитров центрира хубаво в наказателното поле на Криля Советов, след което Юруков засече топката на втора глава, но я прати в аут.

Последният шанс в мача бе пред вратата на Славия, когато Ескобар шутира мощно, но Кунчев плонжира и изби в корнер.