Старши треньорът на Монтана Стефан Грозданов пожела скоростно оздравяване на своя колега начело на Черноморец Димитър Димитров – Херо. Двамата специалисти седнаха на съвместна пресконференция, след като „акулите“ победиха монтанци с 2:0 в мача от 15-ия кръг в А група.

Грозданов призна, че на неговия отбор му липсва постоянство в изявите, като моментните проблясъци не са задоволителни.

Ето какво сподели Грозданов след срещата:

Разделям мача на две части – първата не беше успешна за нас, не само заради резултата, а и заради играта. Може би заради този ранен гол. Отборът на Черноморец доминираше през първата част.

През втората част играта се изравни. Отборът на моменти дори играеше по-добре и с повече самочувствие. Не можахме да доразвием шансовете си. Мога да съм доволен от това, което показахме през второто полувреме.

Отборът на Черноморец винаги ми е харесвал.

Целта ми е да направя боеспособен отбор, който е способен да се опълчи, както днес през второто полувреме. Но нямаме постоянство. Сега сме само на проблясъци. Това е въпрос на манталитет, който много трудно се изкоренява.

Искам да пожелая скоростно оздравяване на Херо.