Ганчев: Излизаме срещу най-добрия отбор в България, Лудогорец незаслужено отпадна от Динамо Загреб
Ганчев: Излизаме срещу най-добрия отбор в България, Лудогорец незаслужено отпадна от Динамо Загреб

Старши треньорът на Берое Ивко Ганчев заяви, че старозагорци излизат срещи най-добрия отбор в първенството. Той добави, че Лудогорец незаслужено е отпаднал от Динамо Загреб.

„Излизаме да играем срещу най-добрия отбор в първенството. През миналия сезон спечелиха всички възможни отличия. Показаха добра игра срещу Динамо Загреб и смятам, че напълно незаслужено отпаднаха“, коментира наставникът на Берое.

„Имаме представа за отбора на Лудогорец. Те имат добри изпълнители във всяко звено. Смятам, че и двата отбора се познават доста добре и няма да има голяма изненада“, добави Ганчев.

„Бразилците навлизат в ритъм и започват да се вписват в колектива. За 15-20 дни не може да кажем, че са на 100% готови. Трябва им още малко адаптация. По всяка вероятност те ще попаднат в групата, но няма да започнат в мача срещу Лудогорец“, продължи старши треньорът на Берое.

„В мача срещу Ботев Враца нямаше добри нападатели срещу Иво Иванов и Владимир Зафиров. Срещу Лудогорец двамата трябва да покажат дали си пасват като двойка централни защитници, защото ще играят срещу Марселиньо и Емил Гъргоров. Игнат Дишлиев също навлиза в ритъм и той също ще получи възможност да играе в следващите мачове“, каза още специалистът.

„Георги Йорданов е опитен съдия. Надяваме се, че ще даде възможност да се играе един добър футбол и който е по-добър на терена, той да победи. Така наречените грандове нямат никаква полза от такава помощ, защото след това се стига до ранно отпадане от евротурнирите“, завърши Ивко Ганчев.

Google Добави ни в предпочитани източници в Google