Намиращият се на проби французин Мишел Ситуни вкара гол за дублиращия отбор на Славия при победата с 4:0 над Локомотив Пловдив. Офанзивният халф се разписа в 37-ата минута на двубоя след добро центриране от дясно за 2:0. Преди това „белите” вече бяха вкарали един гол чрез Христо Иванов в 30-ата минута.

Преди попадението си Ситуни изтърва още две чисти положения. Французинът бе единственият по-опитен футболист във формацията на „белите”, като в мача играха юношите на клуба. Другите две попадения в срещата реализираха Емил Михайлов и Галиян Гонев.

Старши треньорът на Славия Вили Вуцов изгледа целия мач на дубъла, въпреки че на другия терен течеше тренировката на представителния тим, водена от Асен Букарев. Вуцов обаче мълча през цялото време и не отправи нито една реплика към футболистите на терена.

След края на срещата Вили Вуцов заяви за Гонг, че все още ще мисли дали да задържи Ситуни в отбора си, тъй като му липсвала физическа подготовка.