Старши треньорът на Вихрен Филип Филипов остана много доволен от играта на своя отбор, особено през първото полувреме, срещу Чешкия Яблонец. Вчера тимът от Сандански постигна победа с 1:0 над своя противник, като победният гол вкара Канонин е първата минута.

Младият специалист изрази надеждата си, че футболистите му ще играят по същия начин утре и срещу втория тим на Динамо Киев.

Двата отбора се разбраха мачът да бъде преместен на терен в непосредствена близост до градския стадион на Агия Напа. Двубоят е с начален час 15:00.

За пръв път наравно със своите съотборници в Кипър тренира и контузеният доскоро бранител Николай Христозов. Отшумяха и травмите на Шукардиня            и Крум Ловков, които също тренираха напълни обороти.

Днес Вихрен ще тренира двуразово, след което на дневен ред е контролата с Динамо Киев.