Вторият тим на Левски стъпи на криво и завърши 1:1 със Спортист Своге на „Герена”. Въпреки че доминираха, „сините” бяха на път дори да запишат срамна загуба.

Гостите поведоха в 34-ата минута с гол на Николай Цветков, който наказа груба грешка в отбраната на домакините.

След паузата „сините” се надпреварваха да пропускат пред вратата на Своге, която бе пазена отлично от Александър Стоянов. В 90-ата минута домакините изравниха след мощен шут на резервата Павел Петков.

Преотстъпеният от Славия Дениран Ортега стигна до резерва в дубъла на Левски. Тъмнокожият нападател изпусна няколко чисти ситуации.

Ето и стартовите състави на двата тима:

Левски: Василев, Стоянов, Иванов, Николов, Атанасов, Ангелов, Киров, Огнянов, Табаков, Балджийски и Васев.

Спортист Своге: Стоянов, Александров, Върбанов, Кр.Стоянов, Коцев, Василев, Грозданов, Гаджалов, Боридов, Цветков и Георгиев.