Черноморец Бургас (София) се размина със сензацията в А група. Отборът на Ивайло Дражев загуби с 1:4 домакинството си от Марек в Дупница. Резултатът бе открит от Ради Иванов в 5-та минута. Последните в класирането обаче изравниха за 1:1 в 62-та минута, като героят за домакините беше Дишов. Резултатът остана равен до 71-та минута, когато Редович върна преднината за Марек. Последните два гола за отборът на Стоян Коцев вкараха Тасович в 83-та минута и пак Редовски в третата минута от продължението.

Черноморец Бс-Сф: Белбер, Петков, Ненов, Мустафов, Георгиев, Йончев, Долмов, Стоянов, Дишов, Раев, Манов.

Марек: Баснарков, Костурков, Св. Георгиев, Митов, Бачев, Таскович, Иванов, Петев, Питошка, Кръстовчев, Дим. Георгиев.