Полузащитникът на Левски Джереми де Ноойер започна като титуляр при загубата на Кюрасао с 0:1 от Салвадор като гост в среща-реванш от третия кръг на квалификациите в зона КОНКАКАФ за футболния Мондиал 2018 в Русия.

Така воденият от бившия холандски национал Патрик Клуиверт национален отбор на малката островна страна в Карибите отпадна с общ резултат 0:2, след като преди четири дни загуби с 0:1 първия мач във Вилемстад.

Джонатан Бариос още в деветата минута отбеляза единственото попадение на "Естадио Кускатлан" в Сан Салвадор, а Де Ноойер беше заменен в 70-ата минута от Михаел Мария.

В състава на гостите игра и бившия защитник на Левски Дъстли Мюлдер, който получи жълт картон в 60-ата минута./БТА