ЦСКА победи с минималното 2:0 на Беласица (Петрич) в последния мач от "А" група за този кръг. Срещата се игра пред празни трибуни на стадион „Българска армия”. Точни за "червените" бяха Гарсес (28-та минута) и Чиликов (55-та минута).

Първото попадение за „армейците” падна в 28-та минута. Йордан Тодоров центрира добре в наказателното поле на Бела, където Гарсес надскочи всички и прати коженото кълбо с глава във вратата на стража на Беласица. Попадението бе първо за нападателя на ЦСКА като титуляр за отбора. След гола, темпото на срещата до края на първата част спадна значително.

На почивката наставникът на ЦСКА Стойчо Младенов извърши една смяна. На мястото на Кабус, в игра влезе Георги Илиев.

В 55-та минута падна и втория гол за „червените”. Велизар Димитров изведе с перфектен пас Георги Чиликов, който преди да падне на земята, успя да насочи топката в долния десен ъгъл на вратата на Ангел Манолов.

След второто попадение интригата в мача почти се загуби. Гостите все пак се опитаха да стигнат до почетен гол. В 73-та минута, при една от редките атаки на Беласица, капитанът Личков имаше възможност да изпълни фаул на няколко метра от наказателното поле на столичани, но би право в центъра на стената.

До края на срещата ЦСКА изпусна куп положения и мачът завърши само 2:0 за "армейците".

Съставите:

ЦСКА: 12 Петров, 30 Тодоров, 14 Илиев, 27 Ланзаат, 13 Вуядинович, 28 Маркиньос, 23 Кабус ( ’45 Георги Илиев), Димитров (капитан на отбора), 9 Гарсес, 19 Чиликов (’78 Неи), 21 Удоджи (’51 Зе Руи)

Беласица : 1 Манолов, 8 Лима, 2 Клаудио дос Сантос, 14 Трифонов, 4 Личков (капитан на отбора), 6 Петров, 22 Дилгеров ( ‘71 Кабрамов), 17 Орловски, 10 Пройков (’58 Гаджев), 11 Едуардо дос Сантос, 23 Господинов (’87 Ненов).