Черно море записа реми във втората си контрола от началото на годината. „Моряците” и „делфините” от Несебър не успяха да се победят и завършиха наравно при резултат 2-2. Контролата се игра в Несебър.

Домакините поведоха набързо с 2:0 в резултата до 10-ата минута с попаденията на Яшар от дузпа и Колев. Варненците отвърнаха на удара с головете на македонеца Цветан Чурлинов, който е на проби и на естонеца Данийл Ратников.

Македонският нападател е оставил добри впечатления с изявите си, особено през първото полувреме на мача.

Съставът на Черно море: Денчев, Андреев, Ал.Александров, Дяков, Тиаго, Ратников, Петков, Илиев, Георгиев, Адемар, Чурлинов (Пиргов, Будинов, Трифонов, Колев, Стоянов, Николов, Божилов, Атанасов, Капитанов, Николов).