Черноморец Поморие и Сливен не излъчиха победител в контрола, играна при минусови температури край морето и завършиха при равенство 1:1.

Сега гостите поведоха още в петата минута, когато след центриране от десния фланг на Ивайло Петров, дошлият от ЦСКА Александър Тонев остана непокрит и засече топката във вратата на Янко Георгиев.

До почивката съперниците размениха по две възможности, но без точен удар. През второто полувреме футболистите на Петър Хубчев бяха значително по-активни и логично стигнаха до попадение.

В 67-ата минута халфът Станимир Митев изведе зад защита на Сливен нападателя Бранимир Костадинов и той реализира майсторски във вратата на Караманов.

В самия край Тодорин Димитров пропусна да донесе победата на Черноморец Поморие, като от линията на наказателното поле стреля на сантиметри от дясната греда.