Отборите на Черноморец и Славия не излъчиха победител в мач от дублиращата група, игран тази сутрин в Бургас. Двубоят завърши при равен резултат 2:2. Гостите от София поведоха в резултата през първата част след попадение на Иван Здравков. При този резултат завършиха първите 45 минути.

След почивката домакините успяха да върнат попадението, но не след дълго Славия отново излезе напред в резултата, след като Галиян Гонев се разписа във вратата на бургазлии. В средата на второто полувреме „акулите” се добраха до изравнителното попадение. В края на двубоя синът на фолк дивата Малина - Симеон Мечев пропусна да отбележи от дузпа, с което лиши „белите” от победата.

Предвид предстоящите мачове за купата на България и от двата треньорски щаба заложиха на юноши в този двубой.