Отборът на Черно море надигра категорично състава на молдовския Олимпия, но победи само с 1:0 в поредната си контрола, която се игра на едно от тренировъчните игрища в курорта Албена.

Единственият гол за „моряците” реализира Георги Илиев през първото полувреме на мача. Халфът на варненци бе изведен отлично зад отбраната на молдовския тим от Танко Дяков, напредна добре и стреля, но стражът на гостите отрази удара му. При добавката обаче Илиев не сгреши и даде преднина на Черно море.

Любопитно е да се отбележи, че наставникът на българския тим Велизар Попов отново експериментира, пускайки като ляв външен халф защитника Адемар, който се представи отлично и бе в основата на повечето опасни атаки към вратата на Олимпия.

За деветдесет минути тимът на гостите успя да отправи едва два удара към вратата на Илко Пиргов.

Съставът на Черно море: Пиргов, Домакинов, Дяков, Бачев, Александров, Димов, Борносузов, Адемар, Георгиев, Илиев, Божилов.