Черно море постигна втора победа в поредната си контрола от зимната подготовка. Възпитаниците на Никола Спасов се наложиха в Албена над Светкавица Търговище с категоричното 4:0. „Моряците” си осигуриха комфортна преднина от три гола още преди почивката.

Станислав Стоянов откри резултата в 7 минута, а с две попадения, в 22-та и 33-та Миро Манолов направи резултата класически. Крайното 4:0 оформи Дани Георгиев в 57-та минута.

Участие в мача за Черно море взеха двама от чужденците, които се намират на проби в тима – бразилецът Фабио и нигериецът Брайт.

Старши треньорът не успя да използва арменския централен нападател Тигран, заради контузия. Наставникът на „моряците” Никола Спасов заяви, че му трябва още известно време докато вземе решение на кого от въпросните футболисти, които са на проби ще предложи договор.