Отборът на Черно море постигна класическа победа с 3:0 като гост на Септември Тервел, съобщиха от пресслужбата на варненския клуб.

Черно море откри резултата още във 2-та минута след гол на Детелин Димитров. В 26-та минута Мирослав Манолов реализира гол от дузпа за игра с ръка в наказателното поле на домакините. В 56-та минута юношата на Черно море Атанас Илиев направи резултата класически след самостоятелен пробив.

След срещата наставникът на Черно море Адалберт зафиров коментира пред клубния сайт, че е доволен от показаното на терена от всички, които се включиха в контролата.

„За бъдеще ще продължа да разчитам на юношите на клуба, но от тях зависи дали ще заслужат място в първия отбор. През следващата седмицата ще акцентираме върху силовата издръжливост и различни игрови варианти", коментира още специалистът.