Черно море се наложи с 2-1 над Пирин Гоце Делчев в поредната си контрола. Срещата се игра в 11 часа на стадиона в Добринище, съобщава официалният сайт на варненския клуб. В 18-ата минута Пирин открива резултата след изпълнение на пряк свободен удар. "Моряците" изравняват в 56-ата чрез Паломино. Отново той 8 минути по-късно донася победата с удар от въздуха след разбъркване.

Черно море: Георги Китанов, Сашо Александров, Александър Александров, Росен Колев, Детелин Димитров,

Стамен Ангелов, Георги Илиев – кап., Дончо Атанасов, Жеан Карлос, Марлон Фернандес, Мирослав Манолов

/Мартин Дечев, Ивелин Янев, Бекир Расим, Хермес Паломиноq Илиян Капитанов, Живко Атанасов, Слави Сталев,  Атанас Илиев/

Старши треньорът на Черно море Стрефан Генов заяви след срещата: „През първото полувреме имам забележки към играта на моите футболисти. След направените корекции на почивката стояхме значително по-добре на терена и владеехме изцяло инициативата. Създадохме много голове положения, но за съжаление реализирахме само две от тях. Доволен съм от всички, който взеха участие в контролата".