Футболистите на Черно море победиха Добруджа с 3:0 в контролна среща, играна на терена на Спортен комплекс "Младост" във Варна. Страхотно впечатление направи завърналият се наскоро след травма Бакари, който вкара две от попаденията.

Нападателят блесна в самото начало, когато реализира головете си. Първо в 3-та минута той беше изведен в отлична позиция от Стенио Жуниор и без да се колебае, вкара за 1:0.

В 8-та минута отново Бакари успя да засече топката след центриране от корнер на Владислав Романов и удвои преднината на Черно море. На практика още тогава мачът беше предрешен като победител.

До края остана време за още едно попадение на "моряците". То падна в 78-та минута и беше реализирано от звездата а Черно море Матиас Курьор. Националът на Мартиника се разписа ефектно с пета.

Следващата проверка на Черно море е в петък, когато отборът ще изиграе последната си среща от предварителна група А на турнира "Балчик къп" срещу Интер Плачидол.