Черно море завърши 1:1 с лидера в чешката втора дивизия Дукла (Прага) и регистрира трето поредно равенство в контролните срещи, които играе на лагера си в Анталия. Чехите поведоха в 14-ата минута с попадение на Якуб Скленарж, който
надбяга защитата на Черно море, излезе сам срещу вратаря Пиргов и без особени трудности прехвърли нисичкия страж на варненци.

В 21-ата минута естонецът Даниил Ратников изравни след меле в наказателното поле на чехите.

Първи игрови минути за Черно море изигра защитникът Танко Дяков, който беше на проби в руския ФК Краснодар, но не беше одобрен. В последните минути Черно море упражни сериозен натиск, но заради пропуските на Мирослав Будинов и Георги Божилов резултатът остана равен.

Състав на Черно море: Илко Пиргов, Сашо Александров, Александър Др. Александров, Росен Колев, Марко Тиаго, Димитър Петков, Георги Илиев, Даниел Георгиев, Георги Божилов, Адемар Жуниор, Даниил Ратников (Самуел Камазола, Дончо Атанасов,
Мирослав Будинов, Илиян Капитанов, Румен Николов, Михаил Лазаров, Танко Дяков, Станислав Стоянов).